GARETTO – ochranný a protiskluzový materiál GreFix 500 do nákladových ploch zásobovacích dodávek

Ochranný nástřik Grefix má nadstandardní přilnavost k plechu, je velmi odolný proti poškození nebo oděru, má významnou protiskluzovou vlastnost proti pohybu nákladu.

Výrobce a obchodník s masnými produkty GARETTO se na nás obrátil se svým problémem, kdy nákladové plochy jejich chladírenských dodávek jsou velmi brzy poškozené ze dvou důvodů.

Prvním je častá manipulace s těžkými přepravními bednami a druhým důvodem je nežádoucí samovolný pohyb nezajištěných beden během přepravy. Aplikace kovových jistících příčníků se neosvědčila pro časově náročnější manipulaci a snížení kapacity ložné plochy.

Problém jsme vyřešili aplikací ochranného a protiskluzového opatření GreFix 500. Nástřik má nadstandardní přilnavost k plechu, je velmi odolný proti poškození nebo oděru, má významnou protiskluzovou vlastnost proti pohybu nákladu i přes mastnoty pocházející z podstaty podnikatelské činnosti zákazníka. Nereaguje na změny teplot. Je odolný vůči desinfekcím i chemickým čističům .Čistit lze manuálně nebo vzduchem (foukače) či vodou (wap). Dle vyjádření jednatele GARETTO pana Martina Heřmana jsou s našimi povlaky velmi spokojeni.

 

Zaujal vás náš projekt?

Naše technické povrchy mají skvělou budoucnost. Rádi Vám o nich povíme více.

Top